Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: No comments available.
nn: Ingen kommentarar er tilgjengelege

en: Posted in
nn: Skreve i

en: - All -
nn: - Alle -
