Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Sort by
oc: Triar per

en: Token
oc: Geton (token)

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: Apply
oc: Aplicar

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: Offset
oc: Decalatge

en: Posted in
oc: Postat sus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître

en: Author uid
oc: uid de l'autor
