Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
