Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: No comments available.
ar: لا تعليقات.

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Posted in
ar: نُشِر في

en: - All -
ar: - الكل -

en: Thresholds
ar: حدود

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Unapproved comments (@count)
ar: التعليقات غير الموافق عليها (@count)

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
