Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Posted in
bo: སྤེལ་ས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: Unapproved comments (@count)
bo: ངོས་ལེན་བྱས་མེད་པའི་དཔྱད་གཏམ༼@count༽

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Author uid
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི uid
