Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: Apply
ca: Aplica

en: No comments available.
ca: No hi ha comentaris disponibles.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Posted in
ca: Publicat a

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Thresholds
ca: Llindars

en: Author name
ca: Nom de l'autor

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Unapproved comments (@count)
ca: Comentaris sense aprovar (@count)

en: Master
ca: Mestre

en: Author uid
ca: Identificador (UID) de l'autor

en: Comment operations bulk form
ca: Comenteu el formulari massiu d'operacions
