Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: No comments available.
jv: Ora ānā komèntar sing cumawis.

en: Posted in
jv: Dikirim nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Unapproved comments (@count)
jv: Komentar durung disarujuki (@count)

en: Asc
jv: Urut Maju
