Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау
