Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Apply
af: Pas toe

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: Posted in
af: Gepos in

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
