Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը

en: Comment approved.
hy: Մեկնաբանությունը հաստատված է:
