Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Action
is: Aðgerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: No comments available.
is: Engin ummæli tiltæk.

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
