Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
