Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Token
ro: Simbol

en: Spam control
ro: Control de spam

en: Apply
ro: Aplică

en: No comments available.
ro: Nu sunt comentarii disponibile.

en: Offset
ro: Decalaj

en: Posted in
ro: Publicat în

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Thresholds
ro: Praguri

en: Author name
ro: Nume autor

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Comment approved.
ro: Comentariu aprobat.

en: Unapproved comments (@count)
ro: Comentarii neaprobate (@count)

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Author uid
ro: Uid-ul autorului
