Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: No comments available.
te: వ్యాఖ్యలు లేవు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Unapproved comments (@count)
te: అనుమతించని వ్యాఖ్యలు (@count)
