Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Spam
el: Ανεπιθύμητο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: No comments available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα σχόλια.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Posted in
el: Αναρτήθηκε στο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Author name
el: Όνομα συγγραφέα

en: Comment approved.
el: Το σχόλιο εγκρίθηκε.

en: Unapproved comments (@count)
el: Σχόλια προς έγκριση (@count)

en: Asc
el: Αύξ

en: Author uid
el: Uid συντάκτη
