Statistical Spam Filter (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Updated
et: Uuendatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Apply
et: Rakenda

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Offset
et: Nihe

en: Posted in
et: Postitatud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Thresholds
et: Läved

en: Author name
et: Autori nimi

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Comment approved.
et: Kommentaar on vastu võetud.

en: Unapproved comments (@count)
et: Heakskiiduta kommentaarid (@count)

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Author uid
et: Autori uid
