Statistical Spam Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Updated
he: עודכן

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: Apply
he: החל

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: Offset
he: היסט

en: Posted in
he: נכתב בנושא

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Author name
he: שם המחבר/ת

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Unapproved comments (@count)
he: תגובות שלא אושרו (@count)

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
