SSO for Monitoring and Datamanager (For testing only) (2.0.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: User
ar: المستخدم

en: Code
ar: الكود

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
