SSO for Monitoring and Datamanager (For testing only) (2.0.3) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Code
eu: Kodea

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
