SSO for Monitoring and Datamanager (For testing only) (2.0.4) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Code
af: Kode
