SSO for Monitoring and Datamanager (For testing only) (2.0.4) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Code
bs: Kod
