SSO for Monitoring and Datamanager (For testing only) (2.0.4) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
