SSO for Monitoring and Datamanager (For testing only) (2.0.6) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Code
cy: côd

en: Public Key
cy: Allwedd Cyhoeddus

en: Public key
cy: Allwedd cyhoeddus
