SSO for Monitoring and Datamanager (For testing only) (2.0.6) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Subject
it: Oggetto

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: User
it: Utente

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Code
it: Codice

en: Server name
it: Nome server

en: Public key
it: Chiave pubblica

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno
