SSO(Testing Only) (2.0.6) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Code
lt: Kodas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
