SSO for Monitoring and Datamanager (For testing only) (2.0.8) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Code
sq: Kodi
