SSO for Monitoring and Datamanager (For testing only) (2.0.8) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Code
sr: Кôд
