SSO(Testing Only) (2.0.9) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Code
cs: Kód

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Expires
cs: Expiruje

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Access token lifetime
cs: Životnost přístupového tokenu
