SSO(Testing Only) (2.0.9) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Code
fi: Koodi

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Token
fi: Muuttuja

en: Server name
fi: Palvelimen nimi

en: Add server
fi: Lisää palvelin

en: Public key
fi: Julkinen avain

en: Clients
fi: Asiakkaat

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi
