SSO(Testing Only) (2.0.9) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: User
jv: Panganggo

en: Code
jv: Kode

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
