Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Comments
be: Каментары

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Comment
be: Каментар

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Comment settings
be: Налады каментараў
