Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Comments
gl: Comentarios

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Question
gl: Pregunta

en: Comment
gl: Comentario

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Comment settings
gl: Configuración dos comentarios

en: Questions
gl: Preguntas

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
