Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Comments
hr: Komentari

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: Comment
hr: Komentar

en: Revisions
hr: Revizije

en: Authored by
hr: Autor

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision of %title from %date
hr: Revizija %title od %date

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja
