Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Comments
sk: Komentáre

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: Comment
sk: Komentár

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Comment settings
sk: Nastavenie komentárov

en: Questions
sk: Otázky

en: Answers
sk: Odpovede

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.
