Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Comments
sl: Komentarji

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: Comment
sl: Komentar

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja
