Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Comments
bg: Коментари

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: Comment
bg: Коментар

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Comment settings
bg: Настройки на коментарите
