Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Comments
eo: Komentoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Question
eo: Demando

en: Comment
eo: Komento

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj
