Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks
