Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Question
is: Spurningur

en: Comment
is: Viðmerking

en: Revisions
is: Útgávur

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Create new revision
is: Stovna nýggja útgávu

en: Revert
is: Vend aftur

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: Revision
is: Útgáva

en: Revision of %title from %date
is: Útgáva %title frá %date

en: Comment settings
is: Viðmerkingar
