Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Comments
lt: Komentarai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Questions
lt: Klausimai

en: Answers
lt: Atsakymai

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.

en: @date by @username
lt: @username - @date
