Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Answer
nn: Svar

en: Comment
nn: Kommentar

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Comment settings
nn: Kommentarinnstillingar
