Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Comment settings
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੈਟਿੰਗ
