Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Edit
fa: تدوین

en: Links
fa: واصلیها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Question
fa: سوال

en: Comment
fa: نظر

en: Revisions
fa: تنقیح‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Create new revision
fa: ایجاد تنقیح جدید

en: Revert
fa: بازگشت

en: Revisions for %title
fa: تنقیح‌های %title

en: Revision
fa: تنقیح

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Revision of %title from %date
fa: تنقیح %title از %date

en: Comment settings
fa: تنظیمات نظر
