Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Comment
ps: تبصره

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Revision
ps: بياكتون
