Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Comment
sv: Kommentar

en: Revisions
sv: Versioner

en: Authored by
sv: Författad av

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Comment settings
sv: Inställningar för kommentarer

en: Questions
sv: Frågor

en: Answers
sv: Svar

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: The username of the content author.
sv: Användarnamnet för innehållets författare.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.

en: @date by @username
sv: @date av @username
