Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Links
te: లంకెలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Comment settings
te: వ్యాఖ్య అమరికలు

en: Questions
te: ప్రశ్నలు
