Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: Revisions
th: รุ่น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Comment settings
th: ตั้งค่าความคิดเห็น

en: Questions
th: คำถาม

en: Delete all revisions
th: ลบการแก้ไขทั้งหมด

en: The username of the content author.
th: ชื่อผู้ใช้งานของผู้เขียนเนื้อหา
