Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
