Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Permissions
af: Regte

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
