Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Permissions
am: ፈቃዶች
